Tusze Kalisz Pomorski

Tusze Kalisz Pomorski

19 lutego, 2019 Wyłączone przez Mikołaj Online

Wśród najnowszych innowacji wprowadzonych na plac przez firmę Brother można wymienić nową drukarkę daną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej istotnymi zaletami są bardzo silne tempo papierze i stosunkowo małe koszty eksploatacji.

Tusze Gryfino

Producent postawił na całkiem nowatorskie rozwiązania w charakterze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały uregulowane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania montuje się z dwóch głowic drukujących, z jakich każda jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX prezentuje się tym, że biała głowica została umieszczona przed głowicą CMYK, a drukowanie może wykonywać się w samym przebiegu. Zmienia to dokładnie tempo drukowania. Innym popularnym wyjściem jest nowy system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym wyjściem jest więcej cyrkulacja białego atramentu aktywna cały czas w trybie czuwania. Układ podawania atramentu jest przestrzegany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w książce cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach przynoszących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w połączeniu z planem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się stały w duzi zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie nowoczesnych tuszów. Oczywiście jak jakaś kolejna technologia, wygoda i technologię ma znajomą wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z pozostałą drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę polecającą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej prezentuje się niższą wartością i wyższą paletą kolorów i są bardziej odporne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpraca z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmianie jest nieco wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale wprowadzając na zbyt inne narzędzia. Brother stoi się i dużo niską ceną wydruku i wielką wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z grupy Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę