Leasing Zator  zadzwoń  887332665

Leasing Zator zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Mikołaj Online

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Andrychów

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz odkupowania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Andrychów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Andrychów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Andrychów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę