Ciacho Drawsko Pomorskie

Ciacho Drawsko Pomorskie

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Ciacho to idealna i niepowtarzalna z kilku komedii, które sprawił Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w atak na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z usługą nieporadni, ale niezwykle odważni bracia. Reżyser wielki z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w tym obrazie nieco odbiega od tradycyjnego charakteru swojej działalności.

Ciacho Barwice

Nie występuje on a głównego tematu zainteresowania – wciąż mieszkamy w terenach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka jest wysoce interesującą policjantką starającą się o sukces. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej cele. Znacznie łatwo dowiadujemy się kto za tym pełnym mieszka i wrabia piękną policjantkę. Jest pytanie: jaki temat posiadała taż kobieta również jak bardzo potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Barwice

Komedia z sensem

Seans z „Ciachem” w repertuarze dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do całkowitej radości. Poza wieloma zabawnymi rzeczami oraz dowcipnymi dialogami można określić i ważne przesłanie płynące z filmu. Komedia pokazuje, że każdy, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, może stać prawdziwym bohaterem, oraz i każdy bez wyjątku zarabia na wielką miłość. Przesłanie wtedy istnieje pokazane w popularny, humorystyczny, i czasami nawet nieco ironiczny sposób. Główni bohaterowie posiadają wyjątkowo barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co każdy spośród nich na długo zapada w pamięć, oraz jeszcze ich karykaturalność w umiejętny rodzaj też dużo podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film z jednego początku interesuje i wykonywa, że widz w napięciu oczekuje na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera bardzo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Piękna i niepowtarzalna obsada to w filmach Patryka Vegi tak już tradycja. Na wszystkim plakacie filmu tego reżysera można zobaczyć znane twarze. Główna bohaterka – Basia jest przedstawiana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Jest więc znacząca rola aktorki, ponieważ całkowicie czyni z wizerunkiem grzecznej i złożonej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można zobaczyć aktorkę w bardzo bogatych okolicznościach. Z powodu na chwilę zajmuje się ona w wartość prostytutki, później dodaje się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można dostrzec i dość „niegrzeczną” scenę, w której główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość ostrego wizerunku policjantki, z powodzeniem można określić, że nie wydaje ona lubych widzów. Nie jedynie odtwórczyni głównej roli zarabia na przyjęcie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to także niezwykle barwne postacie, które zasługują na równie dużą uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z wielkimi upodobaniami seksualnymi, jak zwykle świetnie znalazłeś się w komediowej roli. Marcin Bosak, w istocie Krzysia, bardzo dobra poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na wyjątkowo ważne znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, z którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała bardzo dużego zaangażowania. Samo istnieje stałe: każda z budów na długo zapada w pamięć, a jednak między innymi o to dzisiaj w filmach chodzi.

Ciacho Barwice

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede wszystkim przyjemna do oglądania komedia, jaka nie chce od widza analizy i wyjątkowego zainteresowania. Opowiada dobrą treść w średni dla odbiorców sposób, przy czym nie raz sprawy z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Jest więc film, który warto sprawdzić nawet dla dobrej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny usunięte z grą „Ciacho” Patryka Vegi to niewątpliwie świetny rób na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera znanego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można uznać za udany.

Ciacho Barwice

Źródło artykułu Ciacho

0 0 votes
Daj ocenę